KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16066074
nr 1606 6074
Blandteknik
Bo Trankell (1942-2013), Sverige. Signerad, fiskare, 24x31 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:10:40
800 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)